Seminarų ciklas vyresnių vaikų ir paauglių tėveliams ir mamytėms

Atsižvelgdamos į išsakytus pageidavimus ketiname pradėti seminarų ciklą vyresnių vaikų ir paauglių tėveliams bei mamytėms apie konstruktyvų bendravimą su paaugliais. Seminarai vyks kovo mėn. sekmadieniais arba šeštadieniais, o tai, tikimės, suteiks galimybę užimtiems tėvams ateiti į šiuos praktinės psichologijos užsiėmimus, kurių konkretus laikas bus suderintas su dalyviais.

Programos struktūra

Numatyta programa leis įgyti ne tik teorinių, bet ir praktinių žinių. Didelis dėmesys bus skiriamas praktiniams pratimams ir kasdienių situacijų analizei. Namų darbai padės efektyviau pritaikyti įgūdžius namų aplinkoje. Seminarų metu aptarsime šias temas:

Pirmas seminaras. Kodėl paaugliai yra impulsyvūs? Santykio svarba ir kaip jį puoselėti. Kaip padėti paaugliams susidoroti su intensyviomis emocijomis? Kaip konstruktyviai išreikšti pyktį? Kaip sukurti bendradarbiavimu pagrįstus santykius su paaugliu?

Antras seminaras. Bausti ar nebausti? Kaip pasiekti pusiausvyrą tarp pernelyg griežto ir pernelyg liberalaus auklėjimo? Problemų sprendimas. Riba tarp paauglio savarankiškumo ir nekontroliuojamos laisvės.

Trečias seminaras. Vaikų pagyrimai ir skatinimai. Kaip kalbėti apie rizikingą elgesį ir kitas aktualias temas.

Renkama nuolatinė grupė intensyviems praktinės psichologijos seminarams. Vieno seminaro trukmė – 3 valandos (su arbatos pertraukėle), vyks trys seminarai sekmadieniais arba šeštadieniais. Konkrečios dienos ir laikas bus suderinti su dalyviais. Adresas taip pat bus praneštas dalyviams. Šio seminarų ciklo kaina – 110 eurų. Seminarus veda psichologės Kristina Augustinaitė ir Aistė Grubliauskienė.

Prašome registruotis iki vasario 26 dienos pas Aistę el. paštu aiste.grubliauskiene@gmail.com.

Labai visų laukiame!

https://psichologijapraktiskai.wordpress.com/

https://www.facebook.com/psichologijaBelgijoje

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s